Inwestycja pn. „Przebudowa budynku szkoły i przystosowanie go do potrzeb osób z niepełnosprawnością – Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Jana Kochanowskiego, ul. Jana Matejki 9, 07-200 Wyszków” wreszcie rusza.

Inwestycja pn. „Przebudowa budynku szkoły i przystosowanie go do potrzeb osób
ul. Jana Matejki 9, 07-200 Wyszków”
wreszcie rusza.

Zadanie inwestycyjne o wartości ponad 10 milionów złotych, w całości sfinansowane zostanie
ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego. Zakres prac obejmie, m.in.

• rozbiórkę budynku parterowego, w którego miejsce powstanie trzykondygnacyjny budynek
    z poddaszem użytkowym, mieszczący 9 sal lekcyjnych, salę konferencyjną, szatnię, toalety
    dla niepełnosprawnych, funkcjonalne korytarze,
  • nadbudowę istniejącej części budynku, w którym znajdą miejsce pomieszczenia administracyjne oraz pokój nauczycielski wraz zapleczem socjalnym,
  • rozbudowę i przebudowę zespołu budynków CKU wraz z wymianą instalacji elektrycznej, centralnego ogrzewania oraz kanalizacyjnej, w istniejącej części budynku.

Inwestycja, która rozpocznie się jeszcze w tym roku, a której zakończenie jest zaplanowane na koniec roku 2021 rozwiąże przede wszystkim problemy lokalowe CKU oraz ZS3, pozwoli na dostosowanie budynku do potrzeb osób niepełnosprawnych, poprawi warunki edukacji oraz bezpieczeństwo wszystkich użytkowników.

To już ostanie chwile kiedy Centrum Kształcenia Ustawicznego można zobaczyć w formie jaką przedstawiają poniższe zdjęcia.

Zdjęcie szkoły przed remontem                    Zdjęcie szkoły przed remontem

Nadchodzi nowe, co obrazuje poniższa wizualizacja, natomiast w nowym wydaniu zobaczymy Centrum Kształcenia Ustawicznego w listopadzie 2021 r.

Galeria zdjęć z przebudowy szkoły

Szkic projektu przebudowy budynku szkoły         Szkic projektu przebudowy budynku szkoły