Podziękowanie

Składamy
wyrazy wdzięczności
za wsparcie udzielone Centrum Kształcenia Ustawicznego
i Zespołowi
Szkół Nr 3 im. Jana Kochanowskiego w Wyszkowie
w związku z
uroczystością otwarcia nowej
hali sportowej oraz wręczeniem sztandaru dla ZS Nr 3
w dniu 18
paĽdziernika 2010 r.
Państwa otwartość i bezinteresowność budzi najwyższy szacunek i uznanie całej
społeczności szkolnej oraz stanowi budujący przykład dla innych.
Dziękujemy, że byliście Państwo z nami w dniu naszego święta.
OFIARODAWCY na rzecz CKU i ZS3
w związku z uroczystością otwarcia hali
sportowej:

  • Samorząd Słuchaczy CKU w Wyszkowie
  • Rada Rodziców przy ZS Nr 3 w Wyszkowie
  • Jerzy Abramczyk (P.P.H.U. TARTAK)
  • Janina i Krzysztof Bajorek (Agrobud – Wyszków)
  • Cech Rzemiosł Różnych w Wyszkowie
  • Jarosław Ciunajko (REKLAMA I POLIGRAFIA)
  • Anna i Robert Czyżak (DOM POGRZEBOWY)
  • Dariusz Glinka (CKP Wyszków)
  • Jerzy Dąbrowski (DOM WESELNY KASZTELANKA)
  • Krzysztof Falba (Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica)
  • Wiesław Falba – stolarstwo
  • Bożena Fijałkowska – drzewa i krzewy ozdobne
  • Kamil Giziński (ODZIEŻ I OBUWIE SPORTOWE)
  • Mirosław Jechna (Koło Łowieckie -Brańszczyk)
  • Cezary Jezierski (kancelaria notarialna)
  • Wiesław Kłos (Auto-Kłos)
  • Ewa i Sławomir Łachowie (USŁUGI TRANSPORTOWE)
  • Teresa i Marian Łachaccy (USŁUGI TRANSPORTOWE)
  • Piekarnia PSS Społem w Wyszkowie
  • Rafał Pogorzelski (firma DERACOM)
  • Polski Komitet Olimpijski
  • Andrzej i Henryka Rucińscy (ZAKŁADY MIĘSNE)
  • Józef Wronkowski (P. H. U. DAJMEX – MEBLE)
  • Jan Wyszyński (WASPOL – Wyszków)
  • Antoni i Krystyna Zaorscy (Hurtownia Artpol)
  • Halina Zwalińska, Lucyna Rapacz – elementy dekoracyjno-krawieckie
  • Waldemar Żmijewski (NADLE¦NICTWO WYSZKÓW)

 

PONADTO do uświetnienia uroczystości przyczynili się:

  • Poczty sztandarowe szkół z terenu Wyszkowa i okolic oraz ze Zwolenia
  • Młodzieżowa Orkiestra Dęta w Wyszkowie
  • Stowarzyszenie Przyjaciół Wyszkowa, Puszczy Białej i Kamienieckiej
  • Renata Bartosiak – stroje historyczne
  • Jarosław Cholewiński – Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży – stroje historyczne
  • Andrzej Jeziorek – Telewizja Polska S.A. – stroje historyczne
  • Mieczysław Joniuk – rzeĽby
  • Zygmunt Koński (GOSPODARSWO ROLNO-OGRODNICZE)
  • Bogusława Łysikowska – „Skarby ze strychu” – Wyszków
  • Mirosław Powierza – MGBP w Wyszkowie
  • Kazimierz Skoczeń – pszczelarstwo
  • Jolanta Wiśniewska
  • Konrad Wróbel – elementy dekoracyjne
  • Mieczysław Ziajkowski – rzeĽby
  • Tomasz Zych (KWIACIARNIA w Wyszkowie)
  • Agencja Ochrony „Wróbel”
  • Straż Miejska i Powiatowa Komenda Policji
  • Dyrektorzy SP Nr 2, ZS Nr 1 i ZS Nr 2 – udostępnienie parkingów

 

Dyrektor CKU
Krzysztof Dąbrowski
Dyrektor ZS Nr 3
Elżbieta Michalik